Düzenli Masaj ile Sağlıklı kalın..

Kendinizi şımartmanız için doğal aromatik yağlar, keyif dolu anlar ve huzurlu seanslar sizi çağırıyor. Masaj Hizmetimiz ile dinlendirici atmosferde sunulan masajlardan ve çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.
 
A Diamond Hotel ile Masaj’a dair;
 
-Bali Masajı
 
-Sportif Masaj
 
-Refleksoloji Masajı (el/ayak)
 
-Medikal Masaj

Bali Masajı
Rahatlatıcı ve geleneksel bir masajdır. Esnetme, parmakla akupunktur ve İsveç tekniğinin bir kombinasyonu olan Bali Masajı adını Endonezya’nın volkanik Bali Adası’ndan alır. Vücuttaki enerji akışı esas alınarak yapılır. Masajın vücut üzerindeki etkisini artırmak için Hindistan cevizi veya diğer bitkisel, aromatik yağ karışımları kullanılır. Bali masajı, kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar.
A Diamond Hotel ile Bali Masajının keyfini çıkartın!

Sportif Masaj
Sporculara yönelik; sakatlık sonrası iyileşme, rehabilitasyon ve daha iyi spor performansı sağlayan masaj uygulamasıdır. Müsabakalara hazırlanan sporcular ve düzenli spor yapan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Spor öncesi performansı artırır, spor sonrasında ile dinlendirir. İsveç masajı uyarlamasıdır. Sporcuların sağlıkları ve performansları için vazgeçilmez olan bu masaj türü, hızlı-sınırlı bir uygulama ile yapılır. Ritim, süre ve uygulanan teknikler açısından klasik masajdan farklıdır.
A Diamond Hotel ile Sportif Masajın etkilerini hissedin!

Refleksoloji Masajı
Refleksoloji; bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. El-ayak üzerindeki her bir nokta vücuttaki belirli organ ve dokuları temsil eder. Ayaktaki ve ellerdeki belli noktalara uygulanan basınç ile kişinin verdiği tepkilere göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır. Bu masaj Uzakdoğu geleneksel tıbbının değişmez bir parçasıdır.
A Diamond Hotel ile Refleksoloji Masajının iyileştirme etkisini keşfedin!

Medikal Masaj
Kronik ağrılar ve yorgunluklar için yapılan medikal masaj kas ve hareket sistemine büyük etki eder. Medikal Masaj dış yüzeylerden merkeze doğru uygulanır. Her kas grubu ele alınarak uygulanan medikal masajda büyük dolaşım sistemi esas alınmaktadır. Masaj vücuda etki edecek şekilde ve tonda uygulanmaktadır.
A Diamond Hotel ile Medikal Masajın etkilerini hissedin!