KURUMSAL

Dere şırıltısı, kuş cıvıltısı, göl ve ormanın buluştuğu doğa harikası bir tesis… Turizmin parlayan yıldızı Sapanca’nın eşsiz güzelliklerinin tam ortasında, Kırkpınar ve Maşukiye arasında Kurtköy beldesinde kalan hotelimiz bölgenin sayılı ve itibarlı otelleri arasında yer almaktadır. İstanbul’a 137 km, İzmit’e 32 km, Sakarya’ya 30 km mesafede olan hotelimiz Kartepe kayak merkezine 25 km uzaklıktadır. Tesisimiz metropolün gürültüsünden uzak, sessizliğin ve sakinliğin dorukta olduğu bir ortamda bulunmaktadır.

Deneyimli personeli, üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti, görüşüyle hareket eden hotelimizin 120 kişilik Göl Restoran’ı, 150 kişilik lobi barı, Teras Cafe’si ve yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca Hotelimizde bulunan Welness&Spa hizmeti ile sağlığınız ve zindeliğiniz için Sauna, Türk Hamamı, Masaj Bölümü yer almaktadır.

Sapanca ormanlarının eteğinde, doğa ile iç içe olan hotelimizde tüm odalarımız orman manzaralı olup, restoranımız göl manzaralıdır. 2 odamız SÜİT olmak üzere, toplamda 21 odamız mevcuttur. Odalarımızda LCD TV ve sınırsız Wİ-Fİ bulunmaktadır. Otelimizde açık otopark bulunmaktadır.

Tabiat ile barışık olan hotelimizin iki yanından akan dere şırıltısı, kuş sesleri ve orman kokusu siz değerli misafirlerimizi gün boyu yalnız bırakmaz. Hotelimizde ve çevresinde yapacağınız Bisiklet, ATV, Paintball, Trekking, Binicilik gibi aktivitelerden sonra akşam yemeğinizi müzik eşliğinde ister havuz başında, isterseniz terasta dağ ve orman manzarası eşliğinde keyifli bir şekilde yiyebilirsiniz.

Hotelimiz kurumsal şirket organizasyonlarınızı ve toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz alternatif mekanlar arasında tercihiniz olabilir. Tüm davet ve toplantılarınız, nişan ve düğün törenleriniz için gerekli personel ve donanıma sahip olmakla beraber özel günlerinizde de sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyarız.
Rahatınız bizim için önemli…

A Diamond Hotel